VERY IMPORTANT !!!.pdf POZOR.txt PAN POE.pdf
Zpět do obchodu

Registrace

Máte čas?

Máte ČAS?

Co je čas? Čas je veličina? Měl by být, měříme ho. Ale jak člověk chápe čas? Jakou má čas pro Vás hodnotu? Finanční, citovou, nějakou jinou? Pro každého má čas hodnotu jinou.

V tuto chvíli devadesát devět lidí ze sta čtení ukončí, protože se nebude okrádat o čas a trácet ho čtením nějakého blábolu. Myslíte si, že jste pánem svého času? Tak věřte, že je to přesně naopak, že Vaším pánem je čas! Váš život a Vaše bytí je totiž podmíněno časem, protože bez něho by jste nebyli, bez času by neexistovalo nic.

Pokud je stále ještě někdo přesvědčen o tom, že je pánem svého času, tak Vás bohužel musím přesvědčit o opaku.

Co je to čas, to si uvědomuje už i novorozené dítě. Sice né přímo, vysvětlit Vám to nedokáže, ale věřte tomu, že už novorozence v podstatě ovládá čas tím, že mu připomíná, že musí dýchat. Kdyby to tak nebylo, člověk ve své fyzické podobě by zemřel, protože naše fyzické tělo kyslík ke svému životu potřebuje.

Pokud si uvědomíte a připustíte, že v podstatě pánem všeho je čas, jste na dobré cestě stát se jeho pánem. Pokud se stanete pánem vlastního času, tak se ve skutečnosti stáváte sám sebou. Ve skutečnosti se stáváte „bohem“, protože pokud pánem všeho je „bůh“ a bez času by neexistovalo nic, ani energie, ani hmota, tudíž ani Vaše tělo, ani Vaše bytost.

V tuto chvíli přestává číst ten poslední člověk ze sta.

Mimochodem, kdo dočetl až sem, má můj velký obdiv!

Myslím, že proto je zbytečné v tomto článku pokračovat, protože nikdo se stát pánem času nechce… Riskuje tím své probuzení ze „sna“ a tím by vystoupil ze systému, stáda, hejna, Matrixu, každý tomu říká jinak. A to nikdo nechce, protože pokud by se to stalo a člověk by si uvědomil, že neovládá systém, ale že systém ovládá jeho, tak by se stal pro ostatní hrozbou a na základě toho by se ho systém pokusil odstranit. Systém totiž jedná v zájmu všech, nebo alespoň o tom nás všechny přesvědčuje.

Pokud někdo vážně dočetl až sem a chtěl by se dozvědět víc o tom, jak ovládnout čas (alespoň svůj vlastní, mimochodem, Váš čas je to nejdražší, co ve svém životě máte), pošlete mi email, klidně prázdný, SMS, WhatsApp, to nechám na Vás. Pokud se ozve jeden jediný člověk, budu pokračovat a všem vysvětlím v pokračování tohoto článku, jak se tát pánem svého času.

Zpět do obchodu
Pocitadlo Web4U.cz